ברוכים הבאים לאתר של אסתר הלוי

שמי אסתר הלוי ,
מטפלת בעלת ניסיון רב, המתמחה במספר שיטות טיפול שונות, כגון: נטורופתיה, תזונה בהתאמה אישית, רפלקסולוגיה, תוספי תזונה, צמחי מרפא, פרחי באך וארומתרפיה. חברה באיגוד לרפואה משלימה ובאגודה הישראלית לנטורופתיה ותזונה טבעית וכן באיגוד הרפלקסולוגים הישראלי (תחת ביטוח אחריות מקצועית מלאה). כמו כן, מאבחנת בכירה במחלות וסימפטומים שונים באמצעות: אבחון כף הרגל, אירידולוגיה (אבחון בגלגל העין) ואבחון לשון.

כפי שניסיוני והכשרותיי דלעיל יעידו עליי, אני מגיעה מאסכולת הטיפול המשולב, בו למעשה, נעשה שימוש במספר רב של התמחויות והכשרות ארוכות ברפואה משלימה, המקנות למטפל ארגז כלים רב עוצמה, גם כמאבחן וגם כמטפל.

יתרונותיה הבולטים של תפיסת הטיפול המשולב, היא בדינמיות הטיפולית המאפשרת, בה לכל מטופל ניתן למצוא פתרון על פי אופיו, מגבלותיו ותגובתו לטיפול ;לדוגמא, בשימוש ברפואות מסורתיות כרפואה הסינית, גם לאחר התאמתן למערב, ניתן למצוא מעט קושי למטופלים שאינם מורגלים לדיקור, שלמרות שאינו כואב כלל, עדיין מעלה חוסר נעימות מסוים אצל חלק קטן מהמטופלים מעצם השימוש במחטים. כל שכן, בטיפולי מגע, לסובלים מבעיות כרוניות הנובעות מטראומה פיזית, בה קיים איסור גורף לבצע מניפולציות והפעלות משקל מחשש לגרום לנזק, כך, מטפל הכבול לשיטת טיפול אחד מגביל גם את סיכויו של המטופל להירפא.

היכולת לבחור ולהציע טיפול רך כמים, יש בו לעצב גם את הקשה כסלע, כלומר, בידיו של המטפל להתאים טיפול מדויק לא רק לבעיה אלא גם למטופל. כל שכן, מספר שיטות ברפואה המשלימה, אינן מעניקות מענה מושלם לכלל הבעיות או לפחות לא באותה היעילות, האפשרות להגיע לשורש הבעיה דרך מספר מקורות, מבטיח את הצלחת הטיפול ואת יעילותו. היכולת, לשלב מגוון רחב של כלים אבחוניים, מספר טיפולי מגע, טיפול בצמחים על פי האסכולה הסינית ותזונה, יחד עם טיפול נטורופתי ופרחי באף, נותנות מענה מושלם לבעיות רבות ומגדילות גם את יכולת האבחנה וניתוח הבעיה הרפואית שאינה כבולה במערכת עקרונות אחת.

התמחותי נובעת מניסיון טיפולי רב שנים במגוון רחב של מחלות וסימפטומים, בדגש על גינקולוגיה נשית ובעיות פוריות, פיזיולוגיה כללית ובעיות מעי ועיכול וכן בסימפטומים נפשיים הבאים לידי ביטוי בהתקפי חרדה, דכדוך ודיכאון, כאשר בשנים האחרונות, התמקדתי וזכיתי להצלחות רבות בטיפול ייחודי בהפרעות קשב וריכוז בילדים, טרשת נפוצה וטיפול בהתמכרויות (סמים, אלכוהול).

אם את/ ה סובל / ת מבעיה בריאותית, כל שכן בעיה חוזרת ונשנית שהרפואה הקונבנציונלית אינה פותרת, אלא כלאחר יד בשימוש בארסנל של כדורים וכירורגיה פולשנית; למען בריאותך, אני מזמינה אותך, לבחון כיוון טיפול חדש, להגיע לאבחון ולהתנסות בטיפולים משני חיים, תפיסה והתנהגות. עשו בבריאותכם כדבר היקר, כי אין יקר כבריאות.

שלכם בכבוד רב,
אסתר הלוי

תעודות